redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

41 Elephant Indian White Hot

FilekFilek   Kwiecień 26, 2010  
 
0.0
 
3.5 (9)
48964   0   0   0   0   1

Recenzje użytkowników

3 reviews with 4 stars

9 reviews

 
(2)
 
(3)
 
(2)
 
(2)
1 star
 
(0)
Ocena ogólna 
 
3.5
 
3.4  (9)
 
4.0  (9)
Access restricted to members. To continue register or
Powrót do pozycji
3 rezultat(y) - wyświetlane 1 - 3  
 
Sortowanie 
 
Ocena ogólna 
 
4.1
Ocena smaku 
 
4.0
Ocena opakowania 
 
4.5

Bardzo ostra

Bardzo ostra, pylista tabaka jasnego koloru. Dostałem próbkę od Fajkowo za co im serdecznie dzięki. Warta spróbowania, gdyż jest to tabaka nietypowa. Bardzo mocna. Po wciągnięciu od razu uderza do mózgu. Aż się łza zakręci. Na pierwsze wrażenie to jakby jakiś środek chemiczny albo piach z budowy. Miejmy nadzieję, że to jest tytoń. Przesadzać z tym nie warto. Polecam jednak spróbować małe ilości, choćby z czystej ciekawości.

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
świdruje ostro w nosie
Minusy Tabaki
jakaś taka bezpłciowa faktycznie
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 
(Updated: Lipiec 20, 2012)
Ocena ogólna 
 
4.0
Ocena smaku 
 
4.0
Ocena opakowania 
 
4.0

Moc

Już trzeci, czy może nawet czwarty raz zabieram się do opisania tego produktu. Nie miałem z nim wiele styczności, ale to nic – jest prosty jak konstrukcja cepa, a nawet bardziej. Mimo zadziwiającego nieskomplikowania jest produktem… wyjątkowym, ciekawym, specyficznym i stanowi nie lada gratkę dla miłośników mocy, a także dla kolekcjonerów. Tabaka, podobnie jak słonie, występuje „gęściej” w Azji i Afryce – w Polsce można poszukać w zoo.
Ostatnio pojawiła się możliwość jej zakupienia w mniej zawrotnej cenie, niż dotychczas, bo za cenę bliską 30zł. W sumie patrząc na jej niesamowitą wydajność to jest niewielka cena.
A jak się słoń prezentuje? A no dość skromnie, ale budzi zaciekawienie – są różne opinie, które można poddawać w wątpliwość… I to niesłusznie! Mimo, że umieszczony w prostym opakowaniu – pomarańczowej puszeczce z białym słoniem i niewielką ilością napisów zawiera w sobie specyfik co najmniej niecodzienny.
Biały słoń kojarzy mi się, podobnie jak białe myszki, z pewną wyjątkowością… I nie wynika ona ze smaku – choć też ciężko o tabakę, która smakuje jak gips, tynk, mąką, czy coś jeszcze im podobnego, czego nosem się nie zażywa (nie pytajcie, skąd wiem, że akurat tak! ;) ). Wszystko, czym ta tabaka zasłynęła to jej ogromna moc – bije nawet takiego mocarza jak L.260. Potrafi zakręcić w nosie i wywołać spazmatyczny atak kaszlu przy minimalnej ilości. Uwaga! Grozi krwotokiem!
Wystarczy "zamoczyć" palec i... Uważać. Zdecydowanie nie polecam przyzwyczajania się do nawet małych kopczyków, bo dobrze się to nie skończy.
Cóż - taka jest jego moc. A wracając do smaku... Jest w sumie obojętny, bo to, jak organizm reaguje na moc wcale nie sprawia, że o smaku chce się myśleć. Można dopatrywać się czegokolwiek, ale będzie to tylko jakieś złudzenie.
Suchy, jasnobrązowy i drobnozmielony proszek to w zasadzie nośnik mocy i nic poza tym. Zastanawiające jest jak producent stworzył takie mocne dziadostwo i po co je sprzedaje?
Mimo wszystko warta zakupu - dla miłośników mocy, kolekcjonerów, poszukiwaczy nowych wrażeń i innych wariatów. ;)

Podziękowania dla Byka.

P.S. Ocena jest tak wysoka, ponieważ, jak przypuszczam, zamierzeniem producenta była tylko rekordowa moc, a nie inne aspekty.

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
- nieokiełznana MOC
- wydajność
- konsystencja, brak mentolu
- unikat
- można używać do mieszanek
Minusy Tabaki
- moc?
- brak smaku
- można dostać krwotoku
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 
Ocena ogólna 
 
4.1
Ocena smaku 
 
4.0
Ocena opakowania 
 
4.5

Super gratka dla kolekcjonera ;)

Z tą tabaką spotkałem się pierwszy raz na zlocie ASG w Nysie. Kolega miał, poczęstował. Wziąłem w dwa palce malutką pajdę z tej charakterystycznej puszki. Byłem wtedy zmęczony, właśnie przeszedłem parę dobrych kilometrów z wyposażeniem wojskowym. W obie dziurki po "pajdzie". Aż mnie obróciło, gdy ją poczułem. To była taka moc, która od razu niemalże mnie obudziła. Wtedy zapytałem gościa, co to za diabeł. Niedługo potem, mailowo, kolega ten sprowadził mi puszkę owej tabaki przez swojego znajomego, bodaj z Rosji, jak mówił. Z przesyłką zapłaciłem mu 80zł. I był to jeden z tych lepszych zakupów. Puszkę mam już od 2 bądź 3 lat i nie opróżniłem jej nawet w 1/100 części. Każdy z moich znajomych, który tylko ją wącha - odsuwa się i kicha. Gdy ich częstuję, wyklinają mnie od wariatów i wyzywają moją tabakę od diabłów. Fakt faktem, jest to na pewno najmocniejsza tabaka, z jaką miałem do czynienia. Za nic nie żałuję pieniędzy, które za nią zapłaciłem. Dziś używam jej do tworzenia różnych miksów, ale używam jej naprawdę mało. Zdecydowanie polecam!

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
- niesamowicie mocna;
- świetna do miksów;
- bardzo wydajna;
Minusy Tabaki
- może trochę "za mocna";
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 
3 rezultat(y) - wyświetlane 1 - 3