redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Szczegóły recenzji

Bishamber Das Charan Jeet Lal
by Filek     Kwiecień 26, 2010    
Ocena ogólna 

4.1
Ocena smaku 

4.0
Ocena opakowania 

4.5

Super gratka dla kolekcjonera ;)

Z tą tabaką spotkałem się pierwszy raz na zlocie ASG w Nysie. Kolega miał, poczęstował. Wziąłem w dwa palce malutką pajdę z tej charakterystycznej puszki. Byłem wtedy zmęczony, właśnie przeszedłem parę dobrych kilometrów z wyposażeniem wojskowym. W obie dziurki po "pajdzie". Aż mnie obróciło, gdy ją poczułem. To była taka moc, która od razu niemalże mnie obudziła. Wtedy zapytałem gościa, co to za diabeł. Niedługo potem, mailowo, kolega ten sprowadził mi puszkę owej tabaki przez swojego znajomego, bodaj z Rosji, jak mówił. Z przesyłką zapłaciłem mu 80zł. I był to jeden z tych lepszych zakupów. Puszkę mam już od 2 bądź 3 lat i nie opróżniłem jej nawet w 1/100 części. Każdy z moich znajomych, który tylko ją wącha - odsuwa się i kicha. Gdy ich częstuję, wyklinają mnie od wariatów i wyzywają moją tabakę od diabłów. Fakt faktem, jest to na pewno najmocniejsza tabaka, z jaką miałem do czynienia. Za nic nie żałuję pieniędzy, które za nią zapłaciłem. Dziś używam jej do tworzenia różnych miksów, ale używam jej naprawdę mało. Zdecydowanie polecam!

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
- niesamowicie mocna;
- świetna do miksów;
- bardzo wydajna;
Minusy Tabaki
- może trochę "za mocna";
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 

Komentarze

2 rezultat(y) - wyświetlane 1 - 2  

Sortowanie 

To write a comment please register or
Nitzo Napisane przez Nitzo
Luty 05, 2012
Tak właściwie to jaki ma ona aromat? Próbowałeś może Sparrow Cool (Chakli/ Sparrow Blue) lub Dholakia White? Jeśli tak, to jak wypada w porównaniu do nich?
W odpowiedzi na wcześniejszy komentarz

Gryzli42 Napisane przez Gryzli42
Luty 05, 2012
szczerze mówiąc nie próbowałem. Aromat naprawdę ciężko określić. Trochę pieprzny, bardzo ostry, "krztuśny".
2 rezultat(y) - wyświetlane 1 - 2