redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Eurotab 2011 - jedyne i najszybciej rozwijające się targi tytoniowe w Europie

Od 11 do 13 kwietnia 2011 r. w Krakowie odbędą się Międzynarodowe Targi Wyrobów i Akcesoriów Tytoniowych Eurotab 2011. Podczas trzydniowych targów zwiedzający będą mieli możliwość nawiązania bezpośrednich kontaktów z wystawcami z całego świata. Tym bardziej, że Targi organizowane w Krakowie uznawane są za jedyne i najszybciej rozwijające się targi dystrybucji i handlu detalicznego w zakresie wszystkich produktów tytoniowych w Polsce, w większości krajów Europy Zachodniej, Środkowo-Wschodniej i na Bliskim Wschodzie.

Eurotab 2011 zgromadzi największych producentów cygaretek, cygar, tytoniu, fajek i akcesoriów, dystrybutorzy humidorów i wszelkich akcesoriów, wyposażenia, maszyn i urządzeń do produkcji wyrobów tytoniowych, kabin dla palaczy. Wśród zwiedzających znajdą się natomiast czołowi importerzy wyrobów tytoniowych, przedstawiciele sieci handlowych i dystrybucyjnych, hurtownie, właściciele sklepów, tabaków, kiosków oraz przedstawiciele gastronomii.

To dla nich organizatorzy Targów Eurotab co roku stwarzają dogodne warunki do handlu i nawiązywania kontaktów. Rosnąca liczba wystawców i gości sprawia,
że targi stanowią międzynarodowe centrum kontaktów między czołowymi producentami i największymi hurtownikami.

Polska jako 40 milionowe państwo europejskie łączące Zachód ze Wschodem i Północ z Południem wciąż uznawane jest za duży i chłonny rynek. Natomiast Kraków to jedno z najbardziej dynamicznie rozwijających się polskich miast.

Organizatorem Eurotab jest Tabacco Products International (dawniej Distribution International – wiodące wydawnictwo poświęcone światowej dystrybucji wyrobów i akcesoriów tytoniowych. Doskonała znajomość branży i jej problemów pozwala precyzyjnie dotrzeć do właściwych grup odbiorców i zaprosić do udziału w imprezie największych światowych producentów. Współorganizatorem wydarzenia są Targi w Krakowie Sp. z o.o. trzeci organizator targów i kongresów w Polsce.

e-max.it: your social media marketing partner