redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Natural Hot

FilekFilek   Luty 25, 2012  
 
0.0
 
3.2 (1)
4982   0   0   0   0   0
 

Informacje o tabace

Producent
Toque Tobacco

Parametry tabaki

Waga tabaki
x

Silver Dollar

Recenzje użytkowników

1 reviews

Ocena ogólna 
 
3.2
Ocena smaku 
 
3.5  (1)
Ocena opakowania 
 
2.0  (1)
To write a review please register or
Ocena ogólna 
 
3.2
Ocena smaku 
 
3.5
Ocena opakowania 
 
2.0

Amerykański Toque

Samego pomysłu tworzenia marki tylko na rynek amerykański (mimo, że można dostać go również poza granicami USA) nie rozumiem i oceniać nie będę. Każdy, kto nie widząc opakowania i marki powie zaraz po zażyciu, że to Toque, ponieważ jest tu doskonale wyczuwalna ta charakterystyczna gorzkawa nuta znana właśnie z innych tabak tego producenta. Mi przypomina całkiem Toque Original lub nawet delikatnie Quit. Nie czuć tutaj bergamotki, czy cytrusów, choć w daleko w tle można by się doszukać podobnych aromatów, wynikają one jednak tylko z tytoniu, którego aromat jest tutaj tak naprawdę jedyną rzeczą jaką się uświadczy.

Snuff jest bardzo drobno zmielony i bardzo suchy, więc trzeba uważać przy zażywaniu. Nie ułatwia tego puszka z otworem umieszczonym z boku (znany chyba z Ozony), gdyż nierzadko wysypuje mi się za dużo tabaki.

Po zażyciu czuć... pieczenie. Solidne pieczenie, które może wynikać z drobnego zmielenia, albo też zawartości nikotyny (albo jednego i drugiego), by zaraz po nim móc delektować się wspaniałym aromatem tytoniu, lekko "skórzanego", trochę przypominający tytonie toasted. Nie wiem ile w tym prawdy a na ile to wytwór mojej wyobraźni, ale osobiście - jak wspomniałem wcześniej - daleko w tle są subtelne aromaty cytrusowe, czy herbaciane - znane z SP - jednak nie potrafię stwierdzić na 100%. Odrobinę przypomina mi się pod tym względem zwietrzałe Top Mill no. 1.

Jestem zdecydowanym zwolennikiem zażywania szczyptą, więc to opakowanie uznać muszę za duży minus, który przy tak drobnym zmieleniu i małej wilgotności tabaki, jest pomyłką. Dziwny zabieg, skoro puszki Toque są całkiem praktyczne ze swoim gwintowanym wieczkiem.

Polecam wielbicielom tabak SP i nut czysto tytoniowych.

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
+ naturalny - "skórzany" - aromat tytoniu
Minusy Tabaki
- opakowanie
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 
e-max.it: your social media marketing partner